Nieuws

Open Dag en inschrijfavond kleuters maandag 27 januari.

Op 27 januari 2020 vindt de jaarlijkse inschrijfavond voor kleuters weer plaats.  Belangstellende gezinnen zijn tijdens deze avond van harte welkom om kennis te maken met leden van het team en de directeur. Vanzelfsprekend krijgt u een rondleiding door ons gebouw aan de Koningin Julianastraat 25.

27 januari is ook de open dag waar we graag (belangstellende) ouders van harte welkom heten om op onze school een kijkje te nemen. Van 09.00 tot 12.00 uur kan dat op beide locaties. U kunt deze ochtend ook een kijkje in de groepen nemen en een (stukje) van een les zien.  Voelt u zich vrij om andere ouders / jonge gezinnen in uw omgeving op onze school te wijzen.

Dat kunnen (toekomstige) gezinnen uit de wijk Molenbeek zijn of misschien wel uw buren/bekenden. We stellen de school en onze werkwijze graag aan hen voor. Wij zeggen: “Van harte welkom!”